Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
She Spent So Many Hours Under the Sun LampsRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The FallRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
A Traveler's NeedsRated ★ 3.5