Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- American Experience : TeslaRated ★ 3.0