Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Oishii ManRated ★ 3.5
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5