Series
Ratings
46
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0