Series
Ratings
42- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0