Series
Ratings
300- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.0
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Secret RelationshipRated ★ 1.0
Business as UsualRated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Heesu in Class 2Rated ★ 3.5- 무언가 잘못되었다Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Boys Be BraveRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Dark Blue KissRated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 4.5