Movies
Ratings
333
The ShiningRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 3.0
Level 16Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 3.0
MindhuntersRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 0.5
SunflowerRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
DumaRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5