Titles you rated
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Backstreet RookieRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
The Best HitRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Seoul 1945Rated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.5
LastRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5