Series
Ratings
14 Game of ThronesRated ★ 5.0 Game of ThronesRated ★ 5.0
 ChernobylRated ★ 5.0 ChernobylRated ★ 5.0
 Gu Family BookRated ★ 5.0 Gu Family BookRated ★ 5.0
 Modern FamilyRated ★ 5.0 Modern FamilyRated ★ 5.0
 Oh My GhostRated ★ 5.0 Oh My GhostRated ★ 5.0
 GoblinRated ★ 5.0 GoblinRated ★ 5.0
 One Punch ManRated ★ 5.0 One Punch ManRated ★ 5.0
 SherlockRated ★ 5.0 SherlockRated ★ 5.0
 Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0 Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
 My Love From Another StarRated ★ 5.0 My Love From Another StarRated ★ 5.0
 SherlockRated ★ 5.0 SherlockRated ★ 5.0
 SherlockRated ★ 5.0 SherlockRated ★ 5.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 5.0 Reply 1988Rated ★ 5.0