Series
Ratings
27
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
MaskRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0