Series
Ratings
400
Death by LightningRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
True HauntingRated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Sandman Season 2Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0