Movies
Ratings
32
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0