Series
Ratings
100- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5