Series
Ratings
109- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 2.5- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- Magical DoReMiRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0