Series
Ratings
33
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5