Series
Ratings
12
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0