Titles you rated
Mask WardRated ★ 2.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
How to Be SingleRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0