Titles you rated
LIFERated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0