Movies
Ratings
152
The HeatRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 3.0