Series
Ratings
35
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0