Series
Ratings
56
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0