Movies
Ratings
51
Very Ordinary CoupleRated ★ 0.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
King KongRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0