Series
Ratings
90
Fight For My WayRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Wok of LoveRated ★ 3.0
Lawless LawyerRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0