Series
Ratings
29
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
SignalRated ★ 3.5