Series
Ratings
135
The RebelRated ★ 5.0
KairosRated ★ 4.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0