Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5