Movies
Ratings
48
Memories of MurderRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0