Titles you rated
LucyRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
PKRated ★ 3.0
BraveRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0