Titles you rated
FollowingRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0