Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0