Series
Ratings
32
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0