Movies
Ratings
215
Black PantherRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
NerveRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
StorksRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0