Titles you rated
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0