Titles you rated
Heaven's SoldiersRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The Soul of BreadRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0