Movies
Ratings
378
Kamome DinerRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 2.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
YouthRated ★ 4.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 1.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.0
General's SonRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 1.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
The 6th DayRated ★ 3.0