Movies
Ratings
33
The AttorneyRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0