Titles you rated
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 1.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0