Titles you rated
Act of ValorRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0