Movies
Ratings
416
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Under the SkinRated ★ 4.0
Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & GreedRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 4.5
BeckettRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Heart BlackenedRated ★ 2.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
RomaRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 4.5