Series
Ratings
100
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
GlitchRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Hungry and the HairyRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0