Movies
Ratings
583
Perfect BlueRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
MoonfallRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5