Series
Ratings
70- SkinsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Everybody Say KimchiRated ★ 2.5
Tomorrow VictoryRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 4.0- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
- Magical DoReMiRated ★ 4.5
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5