Series
Ratings
98- BossRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 1.5
Produce 101Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
The RebelRated ★ 2.0
Thousand Years of LoveRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.5- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.0
Phantom Singer 2Rated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.5