Series
Ratings
32
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.0
All About My MomRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0