Movies
Ratings
1427
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 0.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5