Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
All Eyez on MeRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.5
Long Live the KingRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0