Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0