Series
Ratings
16- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 0.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0