Titles you rated
PoetryRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5