Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Pippi LongstockingRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0